3Vvýzva JE PROJEKT ZAMĚŘENÝ NA PODPORU POHYBU VŠECH, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM O SVÉ ZDRAVÍ, KONDICI A SPORTOVNÍ VÝKONY. 

Prostřednictvím 3V výzev podporujeme motivaci jednotlivců i zájmových skupin ke zdravému pohybu a k překonávání vlastních limitů. Věříme, že pohyb má pozitivní vliv na zdraví, kondici a imunitu každého z nás. Současně jsme přesvědčení, že hrdost a pocit vítězství nad sebou samým posiluje sebevědomí a napomáhá psychické pohodě.

U 3V výzev můžeš svůj dobrý pocit z vítězství podpořit zakoupením sportovního náramku, který ti bude navždy připomínat tvé úsilí a úspěch. Jistě se také stane předmětem debat o sportovních výkonech s dalšími sportovci, které můžeš také motivovat k překonání sebe sama. Současně nákupem náramku podpoříš sportovní aktivity dětí a mládeže. 

Jsi-li individualista a rád sportuješ sólo, je jen na tobě který den, trasu, prostředí a vybavení si zvolíš k dosažení svého cíle a naplnění 3Vvýzvy. Náramek si můžeš objednat online před nebo po splnění výzvy. Ale pozor, nosit ho je v duchu Fair Play dovoleno až poté, co jsi výzvu naplnil. Protože jen skutečně splněná výzva podpoří tvou hrdost a přinese pocit vítězství nad sebou samým.   

Jsi-li spíše kolektivní hráč, využij organizované akce ke splnění svého cíle a užij si pohyb spolu se stejně naladěnými nadšenci. Sleduj 3Vvýzvu na Instagramu a Facebooku a žádná organizovaná akce ti neunikne.

Jsi členem skupiny přátel, která překonává výzvy společně? Kontaktuj nás, domluvíme se a v cíli na vás budou čekat zasloužené náramky za splněnou výzvu.

 

Projekt 3Vvyzva.cz je v rámci společenské odpovědnosti podporován obchodní společností Brocon Handling s.r.o., provozovatelem stránek 3Vvino.com .